1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Трейдер NYSE сумнівається в надійності біткоіни

Алан Вальдес – трейдер NYSE, відомої нью-йоркської фондової біржі і в той же час не остання особа в міжнародній консалтинговій компанії Silverbear Capital – дав вельми актуальне інтерв’ю, в якому поділився своїми побоюваннями на рахунок биткоина, назвавши його «нестабільним». Така заява приурочена до запуску нової кріптовалютной біржі BTC Bakkt Intercontinental Exhange (ICE), підвладної NYSE.

На питання щодо його ставлення до криптовалюта, він висловив свої хвилювання:

«Як ви захистите свої Bitcoin? Ці гаманці здаються ненадійними, і це в кращому випадку. Якщо хтось їх зламає, це рівносильно втрати грошей, Вам доведеться піти. Отже, я думаю, що біткоіни чекає довгий шлях для залучення середньостатистичної людини. Можливо, на деяких ринках, що розвиваються, ви зрозумієте, що ця валюта може виглядати трохи сильніше, і це може спрацювати. Але я думаю зараз тут для торгівлі і маю на увазі, у нас було 20 000 доларів. Він [біткоіни] знову туди добереться? Все може бути. Але я не впевнений».

Нагадаємо, що раніше перед запуском ICE оголосила про свої наміри створити «відкриту і регульовану глобальну екосистему», в якій будуть розвиватися цифрові активи. У роботі буде використана «хмарна» технологія корпорації Microsoft. Можливо, саме їм вдасться вселити трейдерам з Уолл-стріт надію на краще.