1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 1, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Xperia XZ1

 1. Уявіть смартфон із досконалими функціями

  Пориньте в дивовижний світ розваг із технологіями Sony, що дарують приголомшливі враження, — від камери Motion Eye™ до дисплея HDR.

  Дивіться на світ по-новому

  Закарбовуйте неймовірні моменти з нашою камерою Motion Eye™ і найновішим багаторівневим сенсором зображення Sony з пам’яттю.

  Станьте новатором із програмою 3D Creator

  Хочете підкреслити свою індивідуальність особливим способом? Використовуйте захопливі функції 3D Creator. Проскануйте своє обличчя, домашнього улюбленця, смачну страву або інший об’єкт і перетворіть його на тривимірний аватар. Потім роздрукуйте його, щоб здивувати друзів.

  Покращена чіткість, контрастність і насиченість кольорів

  Дивіться фільми в якості HDR у дорозі. Завдяки технології, що використовується в телевізорах Sony BRAVIA®, смартфон Xperia XZ1 забезпечує неймовірні враження від перегляду.

  Чудовий на вигляд і на дотик

  Xperia XZ1 має характерний дизайн із суцільною гладенькою металевою поверхнею. Цей смартфон доступний в унікальних кольорах.

  Представляємо ОС Android™ 8.0 Oreo

  З радістю пропонуємо вам наше останнє програмне забезпечення. Зустрічайте ОС Android™ 8.0 Oreo5 із безліччю можливостей, а саме нагадуваннями, інтелектуальними настройками, ярликами програм тощо, яку попередньо встановлено на модель Xperia XZ1