1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Японські компанії запустять інструмент корпоративного обліку цифрових валют

Cryptolinc Co. Ltd, здійснює розробку, а також надання систем управління і розрахунків криптовалют, спільно з Miroku Information Service Co. Ltd-фінансовою та бухгалтерською системою управління, та інформаційного обслуговування, створили інструмент корпоративного обліку цифрових валют.

В рамках спільної роботи, дані про транзакції з криптовалютами, будуть включені у фінансову та облікову систему. Це дозволить забезпечити належний і складний процес бухгалтерського обліку, який буде проводитися гладко, шляхом реалізації безшовної прив’язки даних з підключенням API до Cryptolinc Corporate Accounting. Програмне забезпечення має рішуче допомогти обліковим компаніям здійснювати обробку корпоративних податкових декларацій для криптовалютних транзакцій. Передбачається, що в найближчому майбутньому, їх кількість повинна буде збільшитися.

Бета-версія Cryptolinc Corporate Accounting повинна підготувати розрахунок доходів і витрат після завантаження даних транзакцій, з кожного обміну цифрових активів. Програма дозволяє здійснювати збір даних і вставляти їх в бухгалтерське програмне забезпечення. Аналітики кажуть, що цей інструмент є першим, який орієнтований на корпоративний облік криптовалют в Японії.

Варто зазначити, що у зв’язку з розширенням криптовалютного ринку в Японії, Рада зі стандартів бухгалтерського обліку (ASBJ) випустив Практичне рішення з обліку віртуальних валют. Воно розроблено у відповідність до законодавства про платіжні послуги, яке привернуло загальну увагу до питань бухгалтерського обліку. При цьому, розрахунок витрат і втрат у віртуальних валютах є надзвичайно складним і займає багато часу.

Програмне забезпечення пропонує управління даними транзакцій, які були зібрані за допомогою декількох криптовалютных майданчиків. Дані бухгалтерського обліку та результати збираються в Cryptolinc Corporate Accounting. Далі, вони включаються до фінансової та облікової системи, дозволяючи таким чином здійснювати відповідний облік і подачу податків.