1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Перу демонструє ознаки «прискореного зростання» ринку криптовалют

Латинська Америка виявилася одним з найбільш перспективних ринків для криптовалют. В останні роки тут спостерігається стрімке зростання. Незважаючи на те, що в інших країнах є велика споживча база, темпи розвитку деяких південноамериканських держав у кілька разів перевищують темпи зростання ринку в інших країнах світу.

Причини розвитку ринку кріптовалютних активів в Південній Америки-найрізноманітніші. Багато користувачів почали застосовувати цифрові активи, як в якості засобів розрахунків, так і для тривалих інвестицій.

Однією з південноамериканських держав, в якій спостерігається “прискорене зростання” даної галузі, називають Перу. За підрахунками експертів, обсяг торгів тут щомісяця збільшується мало не на 50%. У Перу зареєстровано рекордну кількість транзакцій, вартість яких на тиждень перевищує позначки в 100 BTC.

У своєму інтерв’ю для одного з латиноамериканських порталів, засновник криптоплатформы BitInka, Уолтер Салмери розповів своє бачення того, що відбувається на ринку Південної Америки. Особливий акцент він зробив на ситуації в Перу. За його словами, подібний розвиток ще буде спостерігатися. Особливий пік припаде на четвертий квартал цього року.

Він зазначив:

«У довгостроковій перспективі, кріптовалюти мають цінність. Незважаючи на те, що на початку року спостерігалося падіння ринку цифрових активів, сьогодні ситуація повністю протилежна. Ринок демонструє прискорене зростання і швидше за все, на початку четвертого кварталу вартість багатьох криптоактивов почне зростати ще швидше. Говорячи про стабільність, то для цього доведеться пройти ще дуже довгий шлях.»

Уолтер Салмери також відзначив перспективи кріптовалюти Bitcoin. Наступними, на його думку, найперспективнішими, є такі кріптовалютние активи як Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash і Litecoin. Він вважає, що незважаючи на відсутність законодавчого регулювання криптовалют, говорити про те, що їх використання незаконне – не можна.

Говорячи про Південну Америку, крім Перу не можна не сказати і про такі держави як Аргентину і Бразилію. Тут також спостерігається серйозне розширення ринку. Обсяг своїх операцій, а також показники стійкості також змогли збільшити і такі держави як Чилі і Колумбія.

Інтерв’ю з Уолтер Салмери завершилося тим, що CEO BitInka висловив оптимістичний прогноз на подальший розвиток ситуації. За словами Салмері, його команда твердо вірить в потенціал криптовалютного ринку і в цілому, технологію блокчейн.

«Ми віримо в те, що технологія блокчейн, а також все, що з нею пов’язано – це майбутнє абсолютно всіх галузей. Масове застосування даної технології дозволить поліпшити життя людей.»