1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Криптовалютная біржа UPbit підтвердила свою платоспроможність

Опублікований звіт південнокорейської аудиторської фірми говорить про повну платоспроможність однієї з найбільших кріптовалютних бірж – UPbit. Таким чином, звіт спростовує поширилися недавно чутки про те, що компанія має серйозні проблеми. Зокрема, інвестори були стурбовані з тієї причини, що в травні місяці, офіс відвідували влади держави.

Певні особи давали відносно скептичну оцінку роботи кріптовалютних компаній в Південній Кореї, ще задовго до цього інциденту.

«До втручання країна була однією з основних відправних точок для глобальної криптовалютной лихоманки. Обсяги торгів на місцевих кріптобіржах збільшилися в кінці 2017 року, в той час як біткоіни і інші альткоіни торгувалися за більшою ціною, ніж на міжнародних ринках. Сплеск активності викликав занепокоєння чиновників, в тому числі і прем’єр-міністра Південної Кореї – Лі Нак-іна. Він неодноразово зазначав, що цифрові активи можуть мати негативний вплив на молоде покоління громадян.»

Швидше за все, дії щодо кріптовалютной біржі UPbit пояснюються побоюваннями скептиків. На тлі таких новин, у травні курс кріптовалюти биткоин впав нижче позначки 9 тис. доларів США, в те час як інші цифрові активи втратили до 15% своєї вартості.

Південнокорейська компанія Dunamoo, що виступає в якості основного оператора криптобиржи UPbit, опублікувала результати роботи аудиторської компанії Yoojin, з метою розвіяти залишилися в інвесторів сумніви.
Представники компанії Dunamoo заявили наступне:

«На сьогоднішній день, кріптовалютная біржа UPbit має в своєму розпорядженні всі кошти інвесторів і додаткові активи, яких буде достатньо для задоволення запитів інвесторів. Як наслідок, торговий майданчик має ресурси для обробки запитів на виведення коштів клієнтів у момент їх отримання. Криптовалютная біржа продовжить публікувати результати аудиторів на регулярній основі, з метою підтвердження своєї платоспроможності.»