1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Керуючий активами Canaccord: рішення по біткоіни-ETF буде відкладено до 2019 року

Останній криптовый звіт від менеджера по добробуту Canaccord Genuіty стверджує, що довгоочікуване схвалення на торгуемого на біржі фонду (ETF), прив’язаного до биткоину, швидше за все не настане до 2019 року.

У своєму щоквартальному звіті по криптовалюта, Canaccord, найбільший незалежний інвестиційний дилер в Канаді, розглядає ряд питань, включаючи security-токени і найбільш значущі руху курсів криптовалюта за останній час.

Також в ньому висвітлюється проблема біткоіни ETF, на схвалення якого кріптовалютное співтовариство почало покладати нові надії у зв’язку із заявкою фірм VanEck і SolidX, бажаючих випустити свій кріптовалютний продукт на деривативну біржу CBOE.

Canaccord визнає наявність великого інтересу до биткоин-ETF в суспільстві, але в той же час допускає, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) максимально відстрочить своє рішення – до березня наступного року. Найближча дата, коли SEC може винести рішення – п’ятниця, 10 серпня.

«Хоча VanEck SolidX Bitcoin Trust розглядається багатьма як найбільш перспективний кандидат на потенційне схвалення і буде винесений на обговорення вже в цьому місяці, широко поширена думка, що SEC перенесе терміни. У цьому випадку рішення може бути не прийнято аж до березня 2019 року», – пише компанія.

Canaccord також звертає увагу на те, що інші кріптовалютние продукти схожого призначення вже представлені на ринку, проте поки лише за межами США.

«Між тим, ми наголошуємо, що інші цінні папери на основі биткоина (наприклад, Bitcoin Tracker One) доступні для торгівлі на регульованих біржах вже з травня 2015 року у Швеції, а на північ від кордону Канада працює над своїм власним продуктом для биткоин ETF, Evolve Bitcoin ETF », – пише фірма.