1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Генеральний директор Binance відповів на питання, пов’язані з Tether

Під час недавньої конференції, що проходить в Південній Кореї, генеральний директор Binance Чанпен Чжао дав відповіді на багато питань щодо взаємин кріптовалютной майданчика Binance з Tether – ресурс, що викликає сумнівну довіру.

Один з ключових питань зачіпав тему впливу Tether і його можливого краху на Binance, на що відповів Чжао:

«Ми бачили, що в історії багато фіатних валют йшли на дно. Напевно, навіть більше разів, ніж це робили кріптовалюти. Так що так, занепокоєння завжди є, і тому ми також додаємо [на біржу] інші стабільні монети, і ми активно просуваємо інші стабільні монети, включаючи True USD та інші».

Також на порядку денному було питання про зв’язок між Tether і Bitfinex. Багато хто вже не перший раз звертають увагу на нібито незаконні маніпуляції з цінами на біткоіни, зачіпаючи мало не весь ріст ціни в 2017 році.

Що Чжао прокоментував наступним чином:

«Я особисто не бачив їх банківських рахунків[Bitfinex], але з логічної точки зору в них так багато прибутку від їх звичного біржового бізнесу, що їм і не потрібно нічого робити щодо Tether».

Нагадаємо, що в цьому році криптовалютная біржа Binance робила все можливе, щоб досягти пред’явленої і досить амбітну мету – заробити $1млрд. Криптобиржа інвестувала в мальтійська банк, намагається не просто вийти, але і підкорити південнокорейський ринок, а також нещодавно була помічена з новим партнером в особі Libra Credit, про що згадувалося на конференції.