1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

CEO JPMorgan негативно висловився щодо криптовалют

Генеральний директор компанії JPMorgan, Джеймі Даймон знову почав критично висловлюватися щодо біткоіни. Зокрема, він назвав даний цифровий актив «шахрайством» і заявив, що у нього відсутній будь-який інтерес до нього.

Дана заява була зроблена в рамках 25-го щорічного заходу Aspen Institute, в якому також обговорювалися і питання, пов’язані з криптовалютами. Свою думку щодо біткоіни він висловив під час обговорень щодо економічних перспектив Сполучених Штатів Америки. Відразу ж після висловлювання, багато економічних ЗМІ процитували висловлювання Джеймі Даймона. Крім цього, Даймон запропонував урядам країн почати процедуру блокування криптовалют, з-за неможливості здійснювати за ними контроль.

Подібні висловлювання, вже звучали з вуст CEO JPMorgan. Так, у вересні минулого року він вже називав біткоіни “шахрайством”. При цьому пізніше він заявив, що шкодує про сказане. Також він зазначив, що більше не буде говорити про кріптовалюти і раніше, не вважає їх найважливішим у житті. При цьому обіцяного, Джеймі Даймон не дотримав і знову висловив свою думку щодо першої по капіталізації кріптовалюти.