1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Банк Таїланду дозволив місцевим банкам створювати дочірні компанії, для криптовалютных угод

Згідно з даними, які були опубліковані Центробанком Таїланду, місцеві банки держави отримали можливість здійснювати випуск цифрових токенів, а також створювати компанії працюють з криптовалютой. Крім цього, з’являється можливість надавати кріптовалютние брокерські послуги і інвестувати в цифрові активи за допомогою дочірніх компаній. При цьому банкам та іншим фінансовим установам все також заборонено здійснювати прямі угоди з кріптовалютнимі активами. Вони мають можливість взаємодіяти з компаніями, які одержали дозвіл Комісії з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC), а також в Управлінні страховою комісією (OIC).

Згідно з наявною інформацією, дочірні компанії також не можуть пропонувати окремим особам послуги пов’язані з криптовалютами. З іншого боку, вони мають можливість надавати інвестиційні ресурси клієнтам, у тому числі і тоді, коли ті не планують робити інвестиції в криптовалютные активи і націлені на розробку фінансових інновацій або підвищення якості фінансових послуг.

В цьому році, Центральний банк Таїланду публікував документ, в якому йдеться про те, що місцеві банківські установи не можуть інвестувати і торгувати криптовалютами, а також брати участь у створенні криптовалютных бірж. Крім цього, Центральний банк зажадав не консультувати громадян з питань, пов’язаних з трейдингом і інвестиціями в цифрові активи. Клієнтам також забороняється використовувати кредитні картки для покупки цифрових валют.

Нагадаємо, що в травні цього року, влада Таїланду ухвалили законодавство, яке регулює операції пов’язані з цифровими валютами і криптовалютными активами. Минулого ж місяця уряд змінив ставлення до ICO, що дозволило проводити первинну пропозицію монет в повністю регульованому середовищі.