1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Австралійський підприємець планує запустити криптовалютный банк

Фред Шебеста – 26-річний австралійський підприємець, який є одним із засновників проекту Finder.com, планує відкрити криптовалютный банк. Шебеста вважає, що інтерес до ринку цифрових активів збільшується і тому, незабаром знадобиться інститут, який би міг вирішувати проблеми криптовалют.

В ході свого інтерв’ю, підприємець заявив, що не дуже переживає за поточну вартість біткоіни. За його словами, даний криптовалютный актив називали «бульбашкою» завжди, навіть тоді коли його ціна становила і 10 доларів, і 1000 доларів.

У зв’язку з волатильністю у вартості bitcoin та інших альткоінов, люди припускають, що інтерес до криптовалюта не повинен зменшитися. Тим не менш, Шебеста пояснив, що люди засмучені тільки раптовим падінням ринку. Однак це не говорить про те, що вони втратили інтерес до криптовалютам. На думку австралійського підприємця, поки потрібно почекати і подивитися яким чином розгортатиметься історія.

Криптовалютный банк в Австралії

Незабаром, Фред Шебеста планує відкрити кріптовалютний банк в Австралії. За його прогнозами, відкриття компанії має відбутися протягом 18 місяців. При цьому для відкриття фінансової установи йому необхідно отримати ліцензію уповноваженого депозитарію (ADI).

У своїй заяві, з приводу відкриття кріптовалютного банку, Шебеста зазначив:

«У міру того, яким чином відбувається розвиток ринку криптовалют, люди починають потребувати певних послуг. Перш за все, до них відносять зберігання цифрових активів, а також їх обмін. Кріптовалютное кредитування, незабаром також набуде поширення.»

При цьому Шебеста зазначив, що австралійські банки скептично ставляться до криптовалютам. За його словами, припинення послуг для тих, хто використовує цифрові активи, є несправедливим.

У висновку підприємець зазначив, що сьогодні люди усвідомлюють важливість криптовалют. Незважаючи на те, що в майбутньому, цифрові валюти можуть і не стати основою фінансової системи, частиною фінансової екосистеми вони є вже сьогодні.